دیجیتال مارکتینگ

در دنیای مدرن امروز، تکنولوژی به سرعت در حال گسترش است و این موضوع سبب شده اینترنت به بخشی از زندگی ما تبدیل شود و بر تمام رفتارهای ما اثر بگذارد. کسب و کارهای زیادی این موضوع را متوجه شده اند و وارد فضای آنلاین شده اند. اما مدیریت کردن این فضا با فضای کسب و کار سنتی متفاوت است، زیرا رفتار خریدار و مصرف کننده متفاوت است.

ادامه مطلب

5 قدم برای نوشتن کپشن حرفه ای

گاهی اوقات چیزهایی در ذهنمان هست که نمی‌توانیم همه آن‌ها را در قالب یک پست ارائه بدهیم؛ پس باید بخشی از حرف‌هایمان را در کپشن ارائه کنیم. یکی از راه‌های بازاریابی در اینستاگرام، کپشن نویسی است. کپشن به برند شما هویت می‌بخشد. ازاین‌رو، از اهمیت بالایی برخوردار است.

ادامه مطلب

توسعه فردی

ما انسان‌ها در ذات خود تمایل به رشد داریم و می‌خواهیم زندگی خود را بهبود ببخشیم، ثروت بیشتری به دست بیاوریم، تناسب اندام و سلامتی بهتری داشته باشیم، روابط فردی و اجتماعی موثرتری را با سایر افراد زندگی‌مان بسازیم. اما نکته اینجاست که به شکل دقیق نمی‌دانیم چگونه باید این کارها را انجام دهیم. 

ادامه مطلب

تولید محتوا در اینستاگرام

تولید محتوا، همان تولید عکس، ویدیو، صوت و متن است که به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده، نه تنها کاربران را به صفحه شما علاقه مند می‌کند بلکه سبب گسترش بیزینس تان نیز می شود. منظور از تولید محتوا در اینستاگرام هم ارائه همین محتواهای مناسب با شناخت درست مخاطب است.

ادامه مطلب